|
(0) |
Ін'єкційна або класична мезотерапія – це ефективна та безпечна косметологічна методика омолодження. У середині ХХ століття її розробив французький лікар Мішель Пістор, а зараз вона є основою всіх ін'єкційних анти-ейдж методик. Суть мезотерапії полягає в тому, що людина отримує підшкірні або внутрішньошкірні мікроін'єкції препаратів із необхідними біологічно активними речовинами. В результаті цієї процедури розгладжуються зморшки, шкіра стає більш еластичною і привабливою, зникає целюліт, розсмоктуються рубці і розтяжки, волосся набуває здорового блиску і краще росте.
Ін'єкції для мезотерапії містять речовини, які є у багатьох косметичних засобах. Але молекули що неспроможні проникнути глибоко в дерму, оскільки їх пропускають туди верхні шари шкіри, виконують роль захисного бар'єру.
Мікроін'єкції на глибину 2-3 мм – єдиний ефективний спосіб доставити ці речовини в дерму, де вони відразу мають максимально можливу дію.
Ін'єкції робляться тонкими голками, при цьому створюється ефект, що нагадує дію голкорефлексотерапії: рецептори шкіри подразнюються та сприяють більш активному кровообігу.
Крім того, під час процедури на шкірі з'являються численні мікротравми. Як відповідь на це, у клітинах запускається регенерація та активізується зростання нових, молодих клітин.
Завдяки такій комплексній дії процедура мезотерапії забезпечує дуже швидкий ефект, який триває досить довго – до 1 року.
Ін'єкційна мезотерапія може бути рекомендована у будь-якому віці: і в 19, і в 70 років. Адже ця процедура активізує чи запускає природні обмінні процеси у шкірному покриві.
Мезотерапія для особи може знадобитися у таких випадках:
Прямими показаннями до процедури на шкірі голови можна вважати її надмірну сухість чи жирність, локальну алопецію та масове випадання волосся. Препарати для мікроін'єкцій не тільки живлять волосяні цибулини, а й нормалізують вироблення підшкірного сала.
Навіщо ще потрібна мезотерапія? Використовуючи таку методику, можна позбутися багатьох естетичних недоліків. Наприклад, прибрати рубці, шрами та розтяжки. А ще вирівняти рельєф дерми, усунути целюліт та надлишки жиру на тілі.
Мезотерапія також популярна у ролі підготовчої процедури перед пілінгами, шліфуванням та пластичними операціями. Вона активізує відновлення клітин, що скорочує реабілітаційний процес.
Для кожного клієнта фахівець розробляє схему, за якою вводитимуться мезопрепарати. Склад препарату підбирається залежно від існуючої косметологічної проблеми, а кількість та періодичність ін'єкцій залежить від ступеня її складності. Відповідно, у кожному конкретному випадку ціна мезотерапії буде різною.
Голки дуже тонкі та короткі, відчуття при їх введенні в шкіру не можна назвати приємними, але й надто болючими теж. Уколи робляться вручну або спеціальним мезоінжектором. Апаратні ін'єкції найкраще тим, що глибину введення можна контролювати строго до міліметра. Але ін'єкції навколо очей – процес складніший, тому доцільним є акуратне ручне обколювання.
Перш ніж розпочати процедуру мезотерапії, косметолог проводить дезінфекцію шкіри клієнта.
Тривалість однієї процедури становить приблизно 20 хвилин.
Протягом доби після сеансу не можна обробляти косметичними засобами та торкатися руками місця ін'єкцій. Заняття спортом, відвідування сауни, прийом антикоагулянтів та вживання спиртних напоїв протипоказані ще на 2-3 дні.
Скільки процедур входить до курсу мезотерапії? У кожному конкретному випадку буде потрібна різна кількість сеансів, залежно від складності проблеми та очікуваного результату.
Щоб підтягнути обличчя, може знадобитися від 4 до 8 маніпуляцій, для видалення мішків під очима – від 1 до 4. А позбутися целюліту можна за 5-15 процедур. Як правило, періодичність сеансів – 1 раз на 7-10 днів.
Природно, що вартість повного курсу мезотерапії формується з урахуванням як використовуваних препаратів, а й кількості сеансів.
Клієнти, які періодично роблять підтримуючі процедури, помічають не лише покращення стану та зовнішнього вигляду шкіри. Вони відзначають зміни у взаємодії шкіри та доглядових засобів. Так, якщо раніше крем витрачався протягом місяця, то після мезотерапії його стало вистачати на 3-6 місяців.
Мезотерапія для особи або тіла протипоказана, якщо пацієнт:
Побічні реакції, які можуть спостерігатися після сеансу, умовно поділяють на 2 групи: алергічні прояви та інші ускладнення.
Алергічні прояви після ін'єкції мезотерапії бувають негайними або відкладеними:
Потрібно враховувати, що ризик появи ускладнень різко зростає у тому випадку, якщо процедури робить некомпетентний косметолог. Важливо розуміти, що за подібною послугою слід звертатися до досвідченого фахівця, який розуміється на анатомії, рефлексології, фармакології. Саме такі майстри проводять мезотерапію у MedCity у Києві.
За понад 50 років існування мезотерапія змогла довести, що має багато переваг. У цьому списку такі:
Щодо недоліків, то їх набагато менше:
До якого із цих списків віднести вартість мезотерапії? Це кожен клієнт має вирішити для себе сам. Єдине, що можна сказати з впевненістю - що в «МедСіті» в Києві ціна мезотерапії повністю виправдовується результатом.
Головне, від чого залежить ціна будь-якої мезотерапії, у тому числі і апаратної – це препарати, що використовуються в ході процедури. А вони, у свою чергу, визначають фармакологічний ефект, що створюється.
Найчастіше мезо процедура проходить з використанням таких препаратів:
Препарати, що мають лише одну діючу речовину, це монопрепарати. Мезококтейлі – це препарати, які складаються із кількох компонентів. Мезококтейлі можуть мати готову рецептуру або створені косметологом спеціально для конкретного клієнта.
Ефективна і абсолютно безпечна ін'єкційна мезотерапія доступна в клініці лазерної медицини MedCity, яку справедливо вважають однією з найкращих у своєму роді в Україні.
Що чекає на клієнтів цього центру? Ось лише найважливіше, про що обов'язково треба згадати:
Конкурентоспроможна для Києва ціна мезотерапії за результативності та безпеки процедури – ще один аргумент відвідування саме «Мед Сіті».
© 2020 року, МЕД СІТІ. Всі права захищені.
ТОВ «МЕД СІТІ». Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015 Юридична інформація .