Клініка лазерної медицини
|
(0) |
Послуга | Ціна |
Передопераційний пакет №2: Розгорнутий аналіз крові (загальний аналіз крові, ШОЕ, лейкоцитарна формула) Аналіз сечі загальний (ОАМ) Група крові (АВ0), резус фактор (Rh) глюкоза; Гепатит В HbsAg (поверхневий антиген) Гепатит С (антитіла IgG до HCV); Мікрореакція | 1500 грн. |
Атерома ― доброякісне утворення, що виникає через закупорку протоки сальної залози. Основні ділянки локалізації кісти: волосиста частина голови, область паху, обличчя та шия. Пухлина, що є рухомою капсулою під шкірою, не завдає занепокоєння до тих пір, поки не підключається запальний процес.
Запалення може бути спричинене інфекцією або випадковою травмою. Збільшення розмірів атероми пов'язане з відсутністю відтоку секрету сальної залози (найбільші утворення можна порівняти за розміром з курячим яйцем). Поява хворобливості у сфері розташування кісти свідчить про початок запального процесу.
Хірургічне видалення атероми єдиний спосіб лікування. Незважаючи на доброякісний характер патології, утворення завжди містить приховану загрозу для здоров'я, зокрема до поширених ускладнень належать:
гнійний процес;
розрив зовнішньої оболонки з утворенням виразки;
проникнення інфекції у навколишніх тканинах;
абсцес.
Видалення невеликої атероми проводиться амбулаторно. У неускладнених випадках (у разі відсутності інфекційного процесу) пацієнта виписують у день проведення операції. Видалення атероми здійснюється за традиційною хірургічною методикою (за допомогою скальпеля), за допомогою лазерних технологій та комбінованим способом. Методику вибирає хірург, виходячи з діагностичних висновків та застосовуваних протоколів лікування.
За 3 дні до операції з видалення атероми слід відмовитись від вживання алкогольних напоїв та куріння, а також прийняття препаратів, що розріджують кров. Лікар призначить обстеження після первинного огляду та збору анамнезу. До стандартного протоколу входять лабораторні дослідження сечі та крові, аналізи на ВІЛ, сифіліс, деякі інші інфекції. Бажано перед операцією не з'являтися у місцях масового скупчення людей, щоб знизити ризик зараження простудними захворюваннями та іншими інфекціями.
Якщо атерома розташована на волосистій частині тіла, ділянку акуратно голять, обробляють шкіру антисептиком. Далі застосовують місцеву анестезію, область дії надійно знеболюють. Хірург робить акуратний розріз (розмір залежить від величини атероми), витягує капсулу із вмістом, здійснює ревізію рани, накладає косметичні шви. Останній етап – накладання антисептичної пов'язки. Середній час операції складає 30 хвилин.
Після видалення атероми лікар приймає рішення про доцільність подальшого медикаментозного лікування. Антибіотики призначають при наявності ознак запалення, а також як профілактичний захід. Перев'язки передбачені щодня, зняття швів – на сьомий чи десятий день. Після загоєння рани на шкірі залишається шрам.
У разі діагностування гнійного процесу спочатку видаляють новоутворення, потім промивають антисептиком ранову порожнину, а в рану вставляють дренаж для відходження ексудату. Пов'язки з антибактеріальними складами змінюють щодня, протягом 7 днів показаний прийом антибіотиків. Процес лікування – суворо під контролем лікаря.
Видалення атероми лазером можливе за невеликих розмірів утворення. Алгоритм операції включає такі етапи: спочатку проводиться антисептична обробка, потім – ін'єкція анестетика. Використовуючи лазерний промінь замість скальпеля, хірург розсікає шкіру над атеромою, при цьому кровоносні судини миттєво запаюються від високотемпературної дії, а вміст капсули випаровується.
При видаленні дрібних атером необхідності в накладенні швів немає, оскільки рана затягується самостійно, а кровотеча відсутня. Через 5-10 днів на місці розсічення утворюється невелика ямка, яка незабаром блідне і не виділяється на шкірі.
Поєднання класичної та лазерної хірургії застосовують при запальному процесі в області кісти, яка досягла великих розмірів. Шкіру розсікають лазером, видаляють вміст механічним способом, потім знову обробляють порожнину лазером для випалювання залишків атероми, після чого судини запаюють і накладають шви.
Час проведення операції з видалення неускладненої невеликої атероми з використанням лазера становить 10-15 хвилин. Для повного загоєння ранки потрібно 10 днів. На місці розтину шкіри утворюється невелика ямка, а надалі рельєф шкіри майже вирівнюється, відмінностей за кольором не спостерігається.
Головними перевагами використання лазерних технологій при видаленні атероми є:
безболісність;
безконтактний спосіб дії;
відсутність ризиків інфікування;
відсутність крововтрати;
висока швидкість загоєння;
мінімальне травмування тканин (лазерний промінь діє лише на патологічне вогнище).
Для застосування лазерного лікування атероми існує мінімум протипоказань, багато з яких відносні: операцію не проводять при наявності недолікованих інфекцій (у тому числі ВІЛ, СНІД), захворюваннях органів кровотворення, серйозних судинних патологіях, під час вагітності.
Протягом 10 днів після операції слід уникати перебування на відкритому сонці та фізичних навантажень, не можна відвідувати басейн, солярій, СПА. Якщо лікар призначить антибіотики або інші ліки, необхідно приймати їх у визначений час.
В обов'язковому порядку відвідайте спеціаліста у призначений час для оцінки результату лікування. Час повного відновлення після видалення атероми залежить від масштабу хірургічного втручання та тяжкості патології та від пунктуальності дотримання приписів. Після операції з видалення гнійної кісти буде потрібна додаткова медикаментозна терапія протягом двох тижнів.
Наша клініка спеціалізується на лікуванні різних патологій, використовуючи нові лазерні технології. У розпорядженні медичного центру ― італійське обладнання Deka, яке застосовується у передових медичних установах Європи. Лікарі клініки з успіхом проводять операції будь-якого рівня складності, використовуючи можливості інноваційних лазерних комплексів у хірургічній, терапевтичній практиці, а також у галузі омолодження обличчя та тіла.
Вибравши наш центр у Києві, ви гарантовано отримаєте:
швидку постановку діагнозу;
лікування за європейським протоколом;
перебування у комфортній палаті;
ефективне знеболювання за необхідності;
чуйне, уважне ставлення з боку медперсоналу;
можливість вибрати зручну систему оплати;
зручність сервісного обслуговування (відсутність черг та бюрократії);
можливість підтримувати зв'язок із лікарем та отримувати рекомендації до повного відновлення.
Крім того, багато послуг ми надаємо зі знижками під час проведення акцій, а також відкриваємо кредитну лінію для отримання деяких видів медичної допомоги. Щоб отримати додаткову інформацію або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте за номером: +38 (044) 358-55-00 .
© 2020 року, МЕД СІТІ. Всі права захищені.
ТОВ «МЕД СІТІ». Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015 Юридична інформація .