X
Клініка лазерної медицини
+38 (068) 952-38-23 м.Київ, вул. Павлівська, 26/41 | пн-нд 9:00 - 21:00 |   ru / en /

Клініка «Мед Сіті»: центр лазерної медицини

Медичний центр «Мед Сіті» в Києві - багатопрофільний лікувальний заклад, що має вищий ступінь акредитації Міністерства охорони здоров'я України. 

У стінах клініки надаються медичні та косметологічні послуги за високими європейськими стандартами.

Максимальна увага до кожного пацієнта, обгрунтований вибір лікувальних і реабілітаційних програм, а також гідний рівень сервісного обслуговування визначили високу популярність центру у киян і жителів інших регіонів.

Переваги медичного центру «Мед Сіті»

Множинні позитивні відгуки про клініку «Мед Сіті», свідчать про якість обслуговування, професіоналізм лікарів і успішно підібрану тактику лікування для кожного пацієнта.
Медичний центр «МедСіті» - передова клініка лазерної медицини в Києві, яка детально відпрацювала ефективні методики лазерного лікування, що успішно застосовуються в загальній і пластичній хірургії, проктології, гінекології, урології, флебології, дерматології та косметології. У клініці ви отримаєте кваліфіковану допомогу профільних фахівців. Кожного клієнта уважно вислухають, обстежать, призначать терапевтичне або хірургічне лікування, розроблять індивідуальну програму відновлення здоров'я.
У нашому центрі лазерної медицини пацієнти відчувають себе впевнено і комфортно, оскільки з перших хвилин спілкування з фахівцями виникає абсолютна довіра до їхніх дій і рішень. Наші лікарі отримали величезну кількість вдячних відгуків і листів, що є найкращим підтвердженням високого професіоналізму.

Центр лазерної медицини «Мед Сіті» підтримує заслужену репутацію медичного закладу високого статусу. Всі клієнти, які отримали медичні послуги в клініці, можуть розраховувати на консультаційну підтримку, якщо виникнуть питання в ході відновного періоду в домашніх умовах.


Ми не байдужі до людей, які вибрали нашу клініку і довірили нам своє здоров'я.

Персональний підхід до кожного клієнта

Медичний центр «Мед Сіті» - це, перш за все, індивідуальний підхід до кожного клієнта, обгрунтований вибір результативних програм в галузі хірургії, терапії, косметології. Величезні можливості лазерного обладнання останнього покоління вивчені і відпрацьовані нами детально, що є основою їх успішного застосування за такими напрямками, як:
До нас звертаються мешканці Києва та інших регіонів України за рішенням найскладніших і делікатних проблем, на лікування яких, в більшості випадків, не наважуються в звичайних медичних установах.
Маєте запитання?

Окремий напрямок нашої спеціалізації - малоінвазивна лазерна хірургія, при якій зведена до мінімуму втрата крові, забезпечується висока точність лікарських маніпуляцій та знижується ризик інфікування тканин. Ми успішно лікуємо функціональні і інфекційні захворювання, виправляємо вроджені патології, серйозні косметичні вади. Лікарі, що працюють в центрі лазерної медицини - це фахівці високого класу, які пройшли стажування в кращих європейських клініках.

Лікування в клініці «Мед Сіті»

Кожна людина відчуває занепокоєння, вирушаючи на консультацію до лікаря. Раптом моя проблема серйозніша, ніж здається? Раптом буде боляче, ніяково або неприємно?
Ми дуже добре розуміємо почуття людей, які приходять до лікарів нашої клініки з найпотаємнішими проблемами. Цілком природна початкова тривога обов'язково пройде під час бесіди з лікарем. Приязна форма спілкування, гранична уважність налаштують вас на довірчий лад. Не переймайтеся і не сумнівайтеся в успіху - ми призначаємо процедури, коли на 100% впевнені в їх ефективності та доцільності!
Жоден фахівець не прийме рішення без проведення точної діагностики, детального опрацювання операції або лікувальної програми. У складних випадках над складанням схеми терапії працюють кілька суміжних фахівців, що гарантує позитивний результат.

Головний медичний принцип «не нашкодь» є основоположним в діяльності нашої клініки. При виборі медичних призначень враховується стан здоров'я, вік, комплекс абсолютних і відносних протипоказань.
Тим, хто вибрав наш медичний центр лазерної медицини в Києві, не доведеться стояти в чергах, відчувати стреси від очікування, болю, неприємних відчуттів під час обстеження. Всі процедури, які можуть (навіть в невеликому ступені) заподіяти біль, ми проводимо під місцевою анестезією. Деякі види оперативних втручань здійснюються під загальним наркозом.

Способи оплати послуг центру «МедСіті»

Завдання нашої клініки в Києві - не тільки гарантувати бездоганну якість кожної послуги, а й забезпечити всебічний комфорт клієнта, коли мова заходить про деталі.
Саме тому наш медичний центр передбачив більшість популярних методів оплати послуг:

Записатися на прийом

Якщо ж ви плануєте піднести корисний презент краси і здоров'я своїм друзям або близьким, до ваших послуг - подарункові карти, завдяки яким візит в нашу клініку лазерної хірургії стане ще більш приємною подією. Як відомо, хороше самопочуття і впевненість в собі - одні з найцінніших подарунків серед всіх існуючих, тому ми пишаємося тим, що вміємо сприяти поширенню таких важливих цінностей.

Наші гарантії і гідності

Звернувшись в центр лазерної медицини «Мед Сіті», ви гарантовано отримаєте:
Приватна клініка не ставить в якості головної мети надати якомога більше послуг, наше завдання - висока результативність і безпека медичного обслуговування при збереженні конкурентних цін. Лазерний центр прагне розширити межі доступності медицини високого рівня, тому проводить гнучку цінову політику. Слідкуйте за інформацією сайту, щоб отримати можливість скористатися знижками або акційними пропозиціями при зверненні в клініку європейського рівня.

Записатися на прийом

Наші послуги

Гінекологія

Послуги гінеколога важливі для жінок будь-якого віку. У нашій клініці приймають лікарі-гінекологи вищої категорії.

Докладніше
Пересадка волосся

Безшовна FUE (екстракція фолікулярних об'єднань) - найпрогресивніша і менш інвазивна методика трансплантації волосся.

Докладніше
Проктологія

Лікар-проктолог позбавляє від неприємних проблем, пов'язаних із захворюваннями заднього проходу, промежини, відділів товстого кишечника.

Докладніше
Трихологія

Лікування у трихолога показано для боротьби із захворюваннями шкіри голови, волосся, особливо, таких як алопеція, себорея, фавус.

Докладніше
Урологія

Уролог допоможе вчасно діагностувати, призначити обстеження і впоратися з усіма недугами сечостатевої системи.

Докладніше
Флебологія

Здорові вени - запорука здоров'я всього організму. Флеболог діагностує, лікує захворювання судин, рекомендує профілактичні заходи.

Докладніше
Хірургія

Все більшої популярності набуває лазерна хірургія, що має значні переваги перед традиційними методами лікування.

Докладніше
УЗД діагностика

Ультразвукове дослідження - безпечний і ефективний метод діагностики стану внутрішніх органів людини.

Докладніше

Сучасні технології в медицині!

Наші лікарі

Кращі фахівці країни з міжнародним досвідом. Діагностика і лікування будь-якої складності, комплексний підхід і дотримання термінів. Із задоволенням чекаємо Вас!

Докладніше

Связаться с
Medcity

Messenger Instagram Viber Telegram Youtube Позвонить
Close
Записатися на прийом
иконка
Запис на прийом