Клініка лазерної медицини
|
(0) |
В наші дні стилісти і модельєри (законодавці мод) віддають перевагу жінкам з помірно спортивною статурою.
Зменшення або збільшення грудей грунтується на особистих уявленнях про еталони пропорцій. Проте, слід підкреслити, що саме жіночі груди є найбільш вразливою до ряду чинників, що призводять до безповоротної втрати природної краси.
До основних причин збільшення молочних залоз відносяться:
невеликий розмір грудей;
виражена асиметрія (у 62% дівчат ліва молочна залоза більше, ніж права);
зменшення її об'єму або повна її відсутність, у зв'язку з різким схудненням, вагітністю, пологами, хворобою (онкологією), травмами
Вид хірургічного доступу
|
Переваги
|
Недоліки
|
✅ Аксилярний |
Відмінний косметичний результат, тканини молочних залоз не будуть зачіпатися | Утруднений візуальний контроль при формуванні імплантарних кишень [6] |
✅ Субмаммарний |
Зручний доступ до хірургічного полю, можливість встановлювати імплантат круглої або анатомічної форми під залозу, або під грудний м'яз | Рубець помітний в положенні «лежачи», і при піднятті рук вгору |
✅ Періоареолярний |
Непомітний шрам, великі можливості для корекції форми грудей і розташування соска (можна встановлювати круглі і краплеподібні протези) | Висока складність операції, ризик пошкодження молочних проток і тканин МЗ |
Існують і інші доступи, за допомогою який проводиться установка імплантатів, але вони застосовуються значно рідше, з огляду на, або низької ефективності операції (невеликий термін підтримки естетичного результату), або через обмежені можливості застосування [7] .
У першому випадку мова йде про умбілікальним доступі (через пупок), при якому можна встановлювати тільки круглі протези, наповнені фізіологічним розчином (такі імплантати називають сольовими).Протягом перших семи днів після маммопластики пацієнта турбує сильний набряк, біль в області молочних залоз, для купірування якої лікар прописує болезаспокійливі засоби, антибіотики, поява гематом (зникають самостійно), і почуття дискомфорту, викликане надмірним натягом шкірних покривів. Протягом цього часу необхідно щодня ходити на перев'язки, обмежити фізичні навантаження і велику частину часу проводити в положенні лежачи. П Брали душ і виконувати нескладну домашню роботу дозволяється через 8-10 днів.
Протягом п'яти-шести тижнів не можна відвідувати сауну, лазню (згодом необхідно пам'ятати про те, що температура в парильні не повинна перевищувати 100 градусів).
Займатися спортом після збільшує маммопластики можна через 1,5 місяця, але навантаження необхідно збільшувати поступово.
Протягом всього періоду реабілітації (3-4 місяці) потрібно носити компресійну білизну, після цього його рекомендують одягати під час занять спортом.
Для поліпшення кровопостачання молочних залоз, зняття постоперационного набряку і запобігання розвитку капсулярною контрактури через дві-три тижні після процедури необхідно пройти курс лімфодренажного масажу.
Збільшення молочних залоз ніяк не впливає на процес вагітності і пологів. Молочні протоки залишаються цілими і продовжують виконувати свою функцію. До складу сучасних імплантів входить кремній, який у великій кількості присутній в організмі жінки, в період лактації та добре їм сприймається організмом.
Операція зі збільшення грудей може тимчасово послабити її чутливість і навпаки - викликати гіперчутливість. Це проходить через 4-6 місяців [9] .
При правильній установці імпланта і підборі методики, груди буде підтримуватися за рахунок еластичності шкіри і м'язів. Пластичні хірурги підбирають імплант з розрахунком на те, що він буде повторювати натуральні груди. Він встановлюється під м'яз - ізольоване від молочної залози. Завдяки цьому, можна не тільки годувати дитину, але і не турбуватися про усунення імпланта.
Розріз для впровадження імпланта проводиться в природній складці під грудьми, що робить майбутній шов абсолютно непомітним.
Лікарі використовують новітнє обладнання, інструментарій та ендопротези, що випускаються авторитетними європейськими компаніями. Зателефонуйте, щоб записатися на консультацію в провідний київський Центр естетичної хірургії, або залиште заявку на сайті.
© Автор статті: Хірург, пластичний хірург Королюк Сергій Віталійович
© 2020 року, МЕД СІТІ. Всі права захищені.
ТОВ «МЕД СІТІ». Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015 Юридична інформація .