|
(0) |
Послуга | Ціна |
Видалення грудок Біша I категорії (вартість анестезії не включена) | 21800 грн. |
Видалення грудок Біша II категорії (вартість анестезії не включена) | 31900 грн. |
Консультація пластичного хірурга | 990 грн. |
Часто жінок і чоловіків турбують жирові утворення під шкірою щік, в області жувальних м'язів, і обличчя виглядає важким і грубим. Така освіта називаються - жирової грудку Біша. Мішечки Біша є індивідуальної анатомічної особливістю обличчя людини.
Грудки Біша (грудки Біша, мішечки Біша) — нормальні анатомічні структури, які являють собою локальне скупчення жиру в капсулах. Мішки Біша розташовуються між щічним м'язом і поверхневими м'язами на обличчі.
Маленьких дітей якраз усі люблять потискати за ті самі грудочки Біша. З фізіологічної точки зору вони допомагають малюкові смоктати молоко та жувати, а потім поступово інволюціонують (зменшуються у розмірах). У кожної людини цей процес індивідуальний, а тривала інволюція може до 25-річного віку.
Найчастіше до допомоги пластичного хірурга вдаються молоді жінки, які бажають мати особа з елегантно запалими щоками. У вікових пацієнток грудки Біша утворюють «бульдогів щоки», тому разом з видаленням утворень їм рекомендується ліпосакція області нижньої щелепи.
Прибрати мішки Біша швидко та безболісно пропонують пластичні хірурги медичного центру “Мед Сіті” у Києві. Фахівці клініки мають багаторічний досвід у проведенні естетичних операцій на обличчі та тілі та постійно вдосконалюють свою техніку.
Звертаючись за медичною допомогою у “Мед Сіті”, Ви отримуєте:
Видалення грудок Біша лазером належить до найбільш високотехнологічних операцій, які існують в українській медицині. На сьогоднішній день медичний центр “Мед Сіті” надає можливість чоловікам та жінкам у Києві скоригувати естетику обличчя за допомогою лазера.
У “Мед Сіті” пластичні хірурги використовують нове лазерне обладнання італійського виробництва (DEKA). Тонка програмна настройка, система контролю лазерного випромінювання та точність розрізу – все це забезпечує високу ефективність та безпеку під час операції.
Лазерний промінь має величезну енергію і легко розсікає живі тканини, але робить це на встановлену хірургом глибину з точністю до нанометрів, щоб не пошкодити здорові структури. Лазерне видалення грудок Біша на даний момент складає близько 90% серед інших методів нашої клініки.
Операція, проведена за допомогою лазерної установки, має ряд переваг в порівнянні з класичним хірургічним впливом:
На консультації фахівці «Мед Сіті» ознайомлять пацієнтів з методикою проведення, спрогнозують результат і зорієнтують по вартості операції.
Тому лікування проводиться кращими фахівцями, із застосуванням інноваційних та ефективних методик.
Грудки Біша у чоловіків також можуть викликати естетичний дискомфорт. Але, як показує статистика, сильна стать рідше звертається за допомогою до пластичного хірурга. Проте з кожним роком цей показник збільшується. У “Мед Сіті” виконується грудок Біша у чоловіків із застосуванням аналогічних технологій!
Пам'ятайте, прибрати грудки Біша без хірургічного втручання неможливо! Не варто довіряти “псевдоекспертам”, які поширюють інформацію про спеціальні таблетки, мазі, ін'єкції та різні процедури. Спроби видалити грудки Біша методами народної медицини можуть бути небезпечні для здоров'я.
Хоча видалення грудок Біша – малотравматична операція, у деяких випадках хірург може відкласти втручання, виявивши протипоказання.
Коли видалення мішків Біша протипоказане:
Чи можлива операція з видалення грудок Біша визначає пластичний хірург після консультації та мінімальної діагностики стану пацієнта.
Ціна операції "Видалення грудок Біша" залежить від:
“Мед Сіті” дотримується чесної цінової політики, тому дізнатися про вартість операції Ви завжди можете онлайн прямо на нашому сайті (Розділ “Ціни”). Уточнити вартість видалення грудок Біша можна також у кол-центрі клініки або під час консультації пластичного хірурга.
© Автор статті: Хірург, пластичний хірург Королюк Роман Віталійович
© 2020 року, МЕД СІТІ. Всі права захищені.
ТОВ «МЕД СІТІ». Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015 Юридична інформація .