|
(0) |
Послуга | Ціна |
Лазерне видалення ліпоми, атероми, гігроми I категорія (вартість анестезії не включена) | 3500 грн. |
Лазерне видалення ліпоми, атероми, гігроми II категорія (вартість анестезії не включена) | 5500 грн. |
Лазерне видалення ліпоми, атероми, гігроми III категорія (вартість анестезії не включена) | 8600 грн. |
Хірургічне видалення ліпоми, атероми, гігроми I категорія (вартість анестезії не включена) | 2400 грн. |
Хірургічне видалення ліпоми, атероми, гігроми II категорія (вартість анестезії не включена) | 4100 грн. |
До категорії доброякісних новоутворень тканин відносяться атероми, гігроми і ліпоми, які часто називають загальним терміном «жировики». Пухлиноподібні ущільнення шкіри і підшкірних тканин з часом не зникають, а лікування народними методами – небезпечне. Єдиним правильним рішенням залишається видалення жировика в професійній клініці.
Записатися на прийом
Аналізуючи причини виникнення пухлини в жировій тканині, фахівці виділяють кілька факторів, що це спричиняють:
Проте, як вважають вчені, єдиний фактор рідко призводить до утворення жировиків – найчастіше ліпоми формуються під впливом кількох причин.
Частота поширення ліпоми становить 1:100, при цьому стать не має значення - у чоловіків і жінок новоутворення діагностуються в однаковому співвідношенні. Середній вік пацієнтів, які звертаються до хірурга з приводу ліпоми, 35-60 років. У дітей патологія зустрічається рідко. У 94% випадків ліпоми утворюються під шкірою, у 6% - у жировій клітковині внутрішніх органів.
Ліпома формується з диференційованих клітин жирової тканини. Переродження на злоякісну форму не характерне для цього виду новоутворень. Жировик збільшується повільно, але якщо не провести хірургічне видалення, може досягти великих розмірів.
Зовнішній вигляд - кругле утворення під шкірою, що нагадує горошину. Консистенція при обмацуванні щільна чи помірно м'яка. Ліпома має рухливість (перекочується і зміщується під пальцями), не викликає хворобливих відчуттів під час пальпації. У тих випадках, коли ліпому не видалили на ранніх стадіях, підшкірна структура розростається і починає чинити тиск на сусідні тканини та нервові волокна, що супроводжується больовим синдромом.
Ліпома може з'явитися на будь-якій ділянці тіла: в ділянці шиї, передпліччя, спини, на кистях рук, на обличчі і навіть на волосистій частині голови. Жировики в області обличчя та декольте є серйозною естетичною проблемою і створюють психологічний дискомфорт. Утворення може бути єдиним або виникати в множинних формах. Після правильно проведеного видалення ліпоми, рецидиву на місці локалізації жировика виникає.
Видалення жировика не варто відкладати надовго. Якщо новоутворення з'явилося більше місяця тому і не зникає самостійно, або виросло більше ніж на 2 см – це вже явний сигнал для того, щоб видалити жировик.
Перед лікуванням лікар обов'язково проводить діагностику, щоби призначити найбільш оптимальне лікування жировика. Крім візуального огляду, у деяких випадках можуть знадобитися інші методи визначення характеру новоутворення:
У клініці «Мед Сіті» видалення ліпоми лазером здійснюється професійними пластичними хірургами з багаторічним досвідом роботи. Фахівці пройшли стажування у сучасних європейських медичних центрах. Ціна на лікування ліпоми найдоступніша у м. Київ.
Запущена форма ліпоми та відсутність адекватного лікування в більшості випадків викликає запалення жировика. Головна причина запального процесу під шкірою пов'язана із нагноєнням. Гній може з'явитися всередині самого жировика з багатьох причин:
Підвищена температура, слабкість, біль та свербіж у області утворення, різке збільшення обсягів жировика, вказують на те, що не варто відкладати проблему. Рекомендується термінове видалення жировика лазером - безболісний і ефективний метод.
Хірургічне, радіохвильове та лазерне видалення ліпоми є єдиними способами, які застосовуються для усунення патології. Ні лікарські препарати, ні рецепти народної медицини не здатні вплинути на жировик. Спроби уникнути допомоги офіційної медицини, звертаючись до домашнього лікування – зайві зусилля та витрати.
Діагностована ліпома видаляється амбулаторно під місцевим знеболенням. Госпіталізація передбачається лише у разі виявлення великих розростань, розташованих поруч із магістральними кровоносними судинами та нервовими волокнами.
Хірург розкриває новоутворення та акуратно видаляє патологічну тканину разом з фіброзною капсулою, що оточує жировик. Повне видалення ліпоми запобігає виникненню рецидивів у майбутньому.
Після резекції жировика рана ушивається, шкіра обробляється антисептичним розчином, накладається стерильна пов'язка. Оскільки при даному методі створюється досить довгий розріз тканин (чим більше утворення - тим більше рана), то неминуче формування шраму. Після зняття косметичних швів залишаються помітні сліди на шкірі, які довго зберігають багряний відтінок. Один дефект усувається, інший - набувається.
Хірургічне видалення ліпоми досі практикується у багатьох медичних установах як основний спосіб боротьби з жировиком. Пов'язано це не так з ефективністю самого методу, як з відсутністю необхідного обладнання для сучасного способу лікування, такого як лазерне видалення жировика.
В результаті хірургічної операції можуть виникнути певні ускладнення:
Усього цього можна уникнути, вибравши лазерне видалення жировика, даний метод відноситься до категорії малоінвазивних і дає гарантію успішного лікування.
Видалення ліпоми лазером здійснюється амбулаторно, в заздалегідь узгоджений день. Положення пацієнта на операційному столі залежить від місця локалізації ліпоми. Операція включає такі етапи:
Лазерний промінь руйнує оболонку жировика та одночасно припікає кровоносні судини, що запобігає розвитку кровотечі. При лазерному способі видалення ліпоми невеликих розмірів не потрібно накладати шви. Операція триває від 10 до 20 хвилин, госпіталізація не потрібна.
Другий спосіб видалення ліпоми лазером можна порівняти з методом ультразвукової ліпосакції і заснований на тепловій дії. Лазерний промінь, що спрямовується на патологічне утворення, миттєво нагріває та розм'якшує тканини. Щоб розм'якшення проводилося більш ефективно, використовується спеціальна емульсія, яка разом із розчиненою жировою субстанцією відкачується аспіратором.
Основними перевагами лазерних технологій, що використовуються для видалення підшкірних новоутворень, є:
Після видалення ліпоми, новоутворення найчастіше направляється на гістологічне дослідження, щоб виключити ймовірність розвитку злоякісного процесу.
Спеціальної підготовки не потрібно, за винятком стандартних досліджень: загального аналізу крові та сечі, флюорографії, ЕКГ. Лікар повинен знати, чи існує ризик розвитку алергічної реакції на місцеву анестезію, переконатися у відсутності хронічних та гострих інфекційних захворювань. Це стандартний протокол, що застосовується перед кожною хірургічною операцією, у тому числі і в амбулаторних умовах.
Видалення ліпоми лазером у клініці "Мед Сіті" відбувається на сучасному обладнанні. Лікар видаляє жировик променем світла, який одночасно руйнує жирові тканини та спаює сусідніх судин.
На сьогоднішній день даний спосіб застосовується майже у всіх випадках, за винятком найскладніших, коли потрібне додаткове хірургічне втручання.
Лазерне видалення жировика є не лише найефективнішим, естетичним та безболісним методом, але також дозволяє значно знизити термін операції за рахунок застосування сучасного обладнання.
Нерідко в інтернеті можна зустріти статті на тему як прибрати жировик домашніми чи народними методами. Сучасна медицина не рекомендує застосовувати неперевірені способи, а тим більше самостійно намагатися проводити видалення жировика. Як показує практика, цей підхід призводить до занедбаної форми або ускладнень, що в свою чергу вплине на вартість лікування.
Видалення ліпоми лазером краще проводити на ранніх стадіях. Ціна лікування в клініці «Мед Сіті» залежить не тільки від способу лікування, а й від категорії ліпоми та її розмірів.
Ліпома не видаляється під час вагітності, загострення хронічних захворювань, при вираженій анемії, інтоксикації, онкопатологіях та інших станах, які потребують спеціалізованої медичної допомоги. Після стабілізації показників, лікар приймає рішення про можливість і доцільність хірургічного втручання.
Після лазерного видалення ліпоми немає серйозних обмежень і вимог. Для виключення ризику виникнення пігментації варто виключити відвідування пляжу та солярію, а також виключити активні фізичні навантаження у тренажерному залі протягом шести днів, поки триває процес загоєння та регенерації тканин.
Наша клініка – центр інноваційних лазерних технологій, які успішно застосовуються в різних галузях медицини. Використовуючи унікальний потенціал вуглекислотних лазерів італійської марки DEKA, хірурги клініки проводять малоінвазивні операції, відновлюючи естетику зовнішності та позбавляючи пацієнтів різних патологій.
Головні переваги отримання медичної допомоги у центрі «Мед Сіті» у Києві:
Записуйтесь на консультацію за телефоном:+38 (044) 358-55-00 у робочий час. Якщо виникнуть питання по темі, що цікавить, напишіть повідомлення на тематичній сторінці — і лікар відповість вам протягом дня.
© Автор статті: Хірург, пластичний хірург Шкіренко Олексій Юрійович
© 2020 року, МЕД СІТІ. Всі права захищені.
ТОВ «МЕД СІТІ». Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015 Юридична інформація .